To nie koniec śledzenia przygód rodziny Kardashian-Jenner!

Na platformie streamingowej Hulu jest już dostępne nowe reality show z udziałem rodziny Kardashian.

W Polsce niestety nie mamy jeszcze do niej dostępu, jednak miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Czekając na oficjalną premierę w naszym kraju, mamy szansę zapoznać się z licznymi zwiastunami dostępnymi w sieci. „The Kardashians”, bo tak brzmi nazwa show, posiada nawet swoje konto na Instagramie, gdzie dostępne są wszelkie materiały promocyjne.

Skąd pomysł na nowe show?

Wielu z was może dziwić się, dlaczego show „Z kamerą u Kardashianów” (ang. „Keeping Up With the Kardashians”) nie jest już kontynuowane na platformie E!. Informacja na temat zakończenia współpracy obiegła świat już we wrześniu 2020 roku. Do niedawna nie było jeszcze wiadomo, czy to koniec z życiem przed kamerami. Jednak do sieci trafiła informacja na temat nowego projektu rodziny we współpracy z Hulu. Po kilkunastomiesięcznym odpoczynku do ich życia znów zawitały kamery i możemy spodziewać się odcinków w zupełnie innym stylu. 

Powodem zmiany była spadająca oglądalność na kanale E!, ponieważ wiele osób zrezygnowało już z oglądania telewizji i przeniosło się całkowicie do internetu. Przeniesienie show w zupełnie innej formie ma na celu zagwarantować rodzinie, że ich popularność wciąż będzie rosła.

Dla fanów nie tylko sławnych sióstr, ale również innych członków show, mamy dobrą wiadomość. Ze zwiastunów wynika, że w „The Kardashians” nie zabraknie również uwielbianego ojca dzieci Kourtney Kardashian – Scotta Disicka. Możemy się również spodziewać nowego partnera Kourtney oraz najprawdopodobniej odcinka poświęconego ich zaręczynom. W tle widzimy również Kanye Westa, jednak nie ma pewności, że pojawi się on na dłużej w odcinkach. Możemy również usłyszeć jak ktoś zza kamery pyta Kim, z kim wymienia wiadomości i żart słowny sugeruje, że może być to jej nowy partner Pete Davidson. Nie mamy jednak żadnej pewności, czy pojawi się on w którymkolwiek odcinku. 

Źródło zdjęcia: Facebook „The Kardashians”

Dodaj komentarz