Studencki Dzień Dziecka na WNPiD

Studenckie życie to ostatnie momenty, w których mamy szansę poczuć się beztrosko.

By przedłużyć ten czas, studenci I roku studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna specjalność Promocja i Obsługa Eventów wraz z Kołem Naukowym Polityki Ekonomicznej i Społecznej po raz pierwszy w tym roku zorganizują Dzień Dziecka na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Kilka słów o wydarzeniu

Maj to  miesiąc, który w życiu studenckim obfituje w wiele imprez. Chcących przedłużyć ten czas zapewniamy, że 1 czerwca na WNPiD będzie w tym roku wyjątkowo bajeczny. Wszystko za sprawą wydarzenia, które nie tylko pozwoli każdemu przenieść się w magiczny świat dzieciństwa, ale również wprowadzi nas w zjawiskową atmosferę dzięki specjalnie przygotowanym atrakcjom. Podczas wydarzenia będzie można między innymi wziąć udział w quizie, a wieczorem przyjść na jedyną w swoim rodzaju szkolną dyskotekę, która niewątpliwie przyciągnie wielu studentów. 

Sprawdź swój poziom wiedzy!

Myślisz, że znasz i pamiętasz bajki z dzieciństwa? Dzień Dziecka to idealna okazja, by to sprawdzić! Podczas wydarzenia odbędą się dwa quizy. Dotyczyć będą one znajomości filmów oraz seriali z dzieciństwa. Chcąc sprawdzić swoją wiedzę, wystarczy mieć przy sobie telefon z dostępem do internetu i przyjść podczas przerwy na wydziałowy hol. 

Studenci oraz dzieci 

Studenci postanowili, że nie tylko sami będą świętować, lecz również zaproszą do wspólnej zabawy najmłodszych. W tym roku do zabawy zostaną zaproszone dzieci wykładowców, na które czeka specjalnie stworzony quiz dotyczący bajek oraz filmów. Dodatkowo dla wszystkich najmłodszych przygotowane będą atrakcje, które umilą im czas oraz wywołają uśmiech na ich twarzach. 

Zabawa połączona ze szczytnym celem

Podczas wydarzenia odbędą się również zbiórki charytatywne. Od godziny 11:15 przez dwie godziny osoby uczestniczące w Studenckim Dniu Dziecka będą mogły wesprzeć fundację „Dzieciaki Chojraki”. Natomiast od godziny 13:15 do 18:00 organizowana będzie sprzedaż cegiełek na wydarzenie, jakim jest koncert „Jednym głosem z wolną Ukrainą”. Dochód ze sprzedaży cegiełek przekazany zostanie na rzecz osieroconych oraz chorych dzieci w Ukrainie.  

Przeniesienie do dawnych lat

Od godziny 19:00 ponownie zaprosimy studentów WNPiD na wydział. Tym razem odbędzie się zabawa taneczna, lecz nie będzie to zwykła impreza! Studenci stworzą atmosferę, która towarzyszyła studentom na ich pierwszych szkolnych dyskotekach. Stare przeboje, balony oraz wyjątkowa atmosfera będzie towarzyszyć nam przez cały wieczór. By uczestniczyć w imprezie wystarczy, że na stworzonym facebookowym wydarzeniu potwierdzicie swoją obecność, klikając „wezmę udział”. Ważne jest, by o tym pamiętać i przyjść punktualnie, ponieważ liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona!

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/events/726658145137435

Dodaj komentarz